Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Влада чинить тиск на свободу слова

admin

19-07-2021

13

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
20 січня 2021 року в приміщення редакції газети «Уманська Зоря», що знаходиться за адресою: 20300, вул. Шевченка 26 А, м. Умань, Черкаська область, увірвалися працівники органів місцевого самоврядування, прикриваючись іменем Уманського міського голови Плетньової Ірини Григорівни, з вимогою залишити приміщення. Зазначаючи, що редакція не має права на перебування та оренду даного приміщення. Не звертаючи увагу, на зауваження працівників газети та прохання надати відповідні документи, розпочали опечатувати майно редакції та міняти дверні замки. Звичайно, працівники газети викликали поліцію та написали відповідні заяви. Всі ми знаємо, що виселення з приміщення має відбуватися за рішенням суду, а дії щодо опечатування майна, вивезення речей, можуть мати місце лише тоді, коли рішення суду не виконується в добровільному порядку та з залученням виконавчої служби. РІШЕННЯ СУДУ про виселення НЕМАЄ.

З відео та коментарів у соціальних мережах начальника відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради Клімова Євгена, ми припускаємо, що людина не відповідає займаній посаді, оскільки не знає законодавства, і навіть, не розібрався в ситуації, хоча зрозуміло, що і не мав розбиратись, оскільки зазначив, що виконує вказівки Яценка Антона та Плетньової Ірини. 

Всі ці дії, свідоме зловживання владою та  тиск на свободу слова. 

А тепер факти:
— Редакція газети «Уманська зоря» від дати заснування,  1993 року, та на момент реформування була розміщена за адресою: 20300, вул. Шевченка, 26А, м. Умань, Черкаська обл.
— Відповідно до частини 2 статті 9 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» приміщення, що перебувають у державній або комунальній власності, у яких на час реформування розташовувалися редакції, передаються в оренду строком не менше ніж на 15 років з розміром орендної плати, установленим для бюджетних організацій.

ЦЕ ЗАКОН, а не чиїсь вигадки.
— 15 червня 2018 року було прийнято рішення №5.48-49/7, яким відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради зобов’язано укласти з новоствореною, в результаті перетворення Редакцією газети «Уманська зоря», договір оренди приміщення.
— 15 січня 2020 року відділ з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради,  всупереч  Рішенню Уманської ради, уклали договір оренди з ТОВ «Редакція газети «Уманська зоря» № 02/2020 нежитлових приміщень площею 1001,5 кв.м. за адресою: 20300, м. Умань, вул. Шевченка, 26А строком 2 роки 360 днів. 
— 19 листопада 2020 року  надійшов лист на адресу ТОВ «Редакція газети «Уманська зоря» від відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради №388 від 19 листопада 2020 року про не вступ в силу договору оренди № 02/2020 від 15.01.2020 року, у зв’язку з не підписанням акту приймання-передачі нежитлових приміщень за адресою: 20300,  м. Умань, вул. Шевченка, 26 А.

Зазначимо, що акт прийому –передачі повинна була підготувати міська рада, а не редакція газети.
— Чому затягувалось дане питання? За інформацією, якою ми володіємо, частина приміщень будівлі використовується магазином меблів «CAVIO», що були предметом спору у суді за справою №925/869/19, остання ухвала по якій, згідно Реєстру судових рішень, була 18 вересня  2020 року. 
— ТОВ «Редакція газети «Уманська Зоря» неодноразово зверталась з листами до Уманського міського голови, депутатів Уманської міської ради, відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради з клопотанням про надання в оренду приміщень.

ЧОМУ ТИСК?

Порушуючи Закон! Без повідомлення про виселення! Без рішення суду! Висилили газету «Уманська Зоря»

Натомість, магазин меб­лів, який незаконно займає приміщення першого поверху, де є РІШЕННЯ СУДУ, працює!

Думайте Уманчани!!!

(Влас. кор.)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.