Як пані Олена розповіла журналістці Ользі Будник з Укрінформу, вона одружилася і переїхала жити до чоловіка в Туреччину. Спочатку й гадки не було займатися солодощами, але подорожуючи з чоловіком Польщею, вона захопилася цукернями, де були барвисті вітрини, казкові інтер’єри і багато відвідувачів.
─ Тоді мені здалося, що то було магічне місце, куди радо приходять і діти, й дорослі, ─ згадує Олена, ─ діти бавилися разом із батьками. Дорослі ніби знову повернулися в безтурботне дитинство. Ця концепція мені дуже сподобалася. Наше життя досить одноманітне, ми прагнемо додати в нього яскраві барви і смаки. Побути знову дитиною – це завжди цікаво. Так з’явилася мрія
Майстер-класи українки з Умані Олени Мельник ─ засновниці та власниці сімейного бізнесу, стали доволі популярними в Анталії. Батьки залюбки дарують дітям уроки майстерності з виготовлення карамелі. Це цікаво, смачно і дуже яскраво. Олена кожен майстер-клас перетворює у магічне дійство виготовлення чарівної карамелі.
Майстриня розповіла, що виготовляти карамель вона навчалася у Львові, потім вони відкрили цех із виробництва карамелі в Анталії. Згодом розробила власні рецепти та вже спільно з чоловіком взялися за створення власного бізнесу.
В своїй майстерні Олена експериментувала з рецептами, кольорами, фактурою. Згадує, що довелося багато працювати, перш ніж результат став ідеальним. На базі, яку вивчила в Україні напрацювала власну авторську методику, а тепер для своєї карамелі використовує виключно натуральні барвники й аромати.
Власна справа
Спочатку Олена з чоловіком свою продукцію розповсюджували через інші цукерні і крамниці, але за щасливим випадком і підтримки місцевої влади отримали місце під власний магазин в історичному центрі Анталії – старому місті
Калеічі, де працюють вже чотири роки. Тут людне місце, завжди багато людей і завжди є кому подивитися на вітрину «фабрики карамелі».
«Ми вже маємо постійних клієнтів. Окрім розвитку бізнесу, активні й у житті громади. Зокрема, підтримуємо проєкти української громади в Анталії. Коли сюди приїздили діти зі Сходу
України та діти, які втратили батьків у АТО/ООС, проводили для них майстер-класи. Це радість – сприяти таким добрим справам, мати зв’язок з Україною», – розповідає уманчанка Олена.
Пандемія змусила дещо змінити звичний розклад роботи та більше розвивати інтернет-магазин Just a Сandy. Тепер карамельну продукцію магазину можна замовити онлайн.
(Джерело: УманьNews.City Фото: Укрінформ)
Коментарі ()