Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Як уманчанка втілила свою солодку мрію

admin

22-07-2021

31

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Як пані Олена розповіла журналістці Ользі Будник з Укрінформу, вона одружилася і переїхала жити до чоловіка в Туреччину. Спочатку й гадки не було займатися солодощами, але подорожуючи з чоловіком Польщею, вона захопилася  цукернями, де були барвисті вітрини, казкові  інтер’єри і багато відвідувачів. 

─ Тоді мені здалося, що то було магічне місце, куди радо приходять і діти, й дорослі, ─ згадує Олена, ─ діти бавилися разом із батьками. Дорослі ніби знову повернулися в безтурбот­не  дитинство. Ця концепція мені дуже сподобалася. Наше життя досить одноманітне, ми прагнемо додати в нього яскраві барви і смаки. Побути знову дитиною – це завжди цікаво. Так з’явилася мрія

Майстер-класи українки з Умані Олени Мельник ─ засновниці  та власниці сімейного бізнесу, стали доволі популярними в Анталії. Батьки залюбки дарують дітям уроки майстерності з виготовлення карамелі. Це цікаво, смачно і дуже яскраво. Олена кожен майстер-клас перетворює у магічне дійство виготовлення чарівної карамелі. 

Майстриня розповіла, що виготовляти карамель вона навчалася у Львові, потім вони відкрили цех із виробництва карамелі в Анталії. Згодом розробила власні рецепти та вже спільно з чоловіком взялися за створення власного бізнесу.

В своїй майстерні Олена експериментувала з рецептами, кольорами, фактурою. Згадує, що довелося багато працювати, перш ніж результат став ідеальним. На базі, яку вивчила в Україні  напрацювала власну авторську методику, а тепер для своєї карамелі використовує  виключно натуральні барвники й аромати. 

Власна справа 

Спочатку Олена з чоловіком свою продукцію розповсюджували через інші цукерні і крамниці, але за щасливим випадком і підтримки місцевої влади отримали місце під власний магазин в історичному центрі Анталії – старому місті

Калеічі, де працюють вже чотири роки. Тут людне місце, завжди багато людей і зав­жди є кому подивитися на вітрину «фабрики карамелі». 

«Ми вже маємо постійних клієнтів. Окрім розвитку бізнесу, активні й у житті громади. Зокрема, підтримуємо проєкти української громади в Анталії. Коли сюди приїздили діти зі Сходу

України та діти, які втратили батьків у АТО/ООС, проводили для них майстер-класи. Це радість – сприяти таким добрим справам, мати зв’язок з Україною», – розповідає уманчанка Олена.

Пандемія змусила дещо змінити звичний розклад роботи та більше розвивати інтернет-магазин Just a Сandy. Тепер карамельну продукцію магазину можна замовити онлайн.

(Джерело: УманьNews.City Фото: Укрінформ)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.