Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 47
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Микола Кизило: 59 років з «Уманською зорею»

admin

19-07-2021

24

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

─ Нашу рідну «Уманську Зорю» я читаю із жовтня місяця 1962 року. І весь час ми її підписуємо і весь час її читаємо, і в свій час я був і дописувачем. Газета завжди розміщувалась за адресою вулиця Шевченка 26А.

У цьому приміщенні була друкарня і редакція. Я пам’ятаю всіх редакторів, які були, всіх хлопців і дівчат, які працювали в «Уманській Зорі». На той час було дуже багато працівників:  редактор,заступник редактора, кореспондентів було чоловік шість, фотокореспондент, водій. Всіх я пам’ятаю і знаю. Одного із головних редакторів, Тетяну Бородинську пам’ятаю ще школяркою, як вона готувалася до іспитів щоб поступити до інституту, щоб бути кореспондентом.

Газета завжди була насичена подіями, які відбувалися в місті і районі. Міськ­районна газета тоді виходила, здається 3 чи 5 разів на тиждень. Шкода, що сьогодні лише один раз на тиждень. Хотілося б, щоб у газеті було ще більше інформації про місто і район, залишалася доступною для людей, і тираж щоб збільшувався.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.