Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 69
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Чемпіонів вирощують на Уманщині

admin

19-07-2021

15

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Вже 20 років Петро Береговий в селі Свинарка на професійному рівні займається розведенням елітних чистокровних порід коней та професійним кінним спортом. Петро Миколайович єдиний приватник в області, хто займається саме таким видом діяльності, а в Україні їх нараховується близько десяти. Сьогодні в підприємстві «Ремерія» займаються розведенням, селекцією та професійною підготовкою до змагань коней породи англійська чистокровна верхова, саме ця порода входить до золотого фонду світового кiннозаводства.

— Коні, вирощені в нашому господарстві, на професійному рівні конкурують із тими, що куплені з аукціонів - зазначає Петро Береговий, - та є призерами всіх найвищих нагород першої групи, які тільки існують на кінних перегонах.

ПП «Ремерія» пропонує той самий перелік послуг, як і кінні заводи: починаючи від вирощування та селекції, закінчуючи тренуванням коней та виходом їх на бігову доріжку. Має один із кращих селекційних складiв Європи, а коні з Уманщини входять до колекцій президентських осіб Азії. В планах Петра Берегового  ─ виграти змагання країн близької Європи та заповітна мрія – найбільші змагання світу на приз Тріумфальної Арки.

За матеріалами Уманської районної ради (umanska-rayrada.gov.ua)

Коментарі ()

    Додавання нових коментарів заборонене.