Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

На Уманщині новий очільник поліції

admin

08-12-2021

33

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

2 грудня, начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайло Куратченко представив особовому складу поліції Уманщини нового керівника. Начальник Главку вручив Олександру Гнєдову службове посвідчення,  побажав  плідної праці та вагомих результатів й зазначив, що критерієм оцінки керівника є довіра підпорядкованих працівників та населення до нього. 

— У першу чергу, оцінка нашої діяльності визначається довірою від громадян. Пріоритетними залишаються співпраця з населенням, боротьба зі злочинністю та безпека на вулицях. Спільно з особовим складом, ви маєте створювати безпечне середовище для уманчан та гостей міста, —  підкреслив начальник Главку поліції Черкащини. 

Олександр Гнєдов  подякував за довіру у  ввіреному йому потужному колективі. Та запевнив, що задачі, які ставляться керівниц­твом поліції, будуть максимально виконані. Розповів, що розраховує на підтримку колег, жителів Уманщини, місцевої влади й органів місцевого самоврядування. 

Голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук, звернувся до нового очільника поліції Уманщини з вітальним словом та наголосив на тому, що гарантування безпеки є основною функцією держави. Уманська райдержадміністрація разом з об’єднаними територіальними громадами, готові до співпраці й будуть надавати необхідну підтримку працівникам поліції.

Джерело: сектор комунікації поліції Черкаської області

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.