Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Новий голова Уманської РДА

admin

19-07-2021

16

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Що відомо про Ігоря Миклащука 

Миклащук Ігор Миколайович – народився у 1983 р. Закінчив філософський факультет Київського національного університету ім. Т. Шевченка. Упродовж 2006 р. – 2009 рр. навчався в аспірантурі Національного інституту стратегічних досліджень. В травні 2010 року захистив кандидатську дисертацію «Політична ідеологія як чинник національної безпеки України».

Під час нав­чання в університеті у 2005 році працював коментатором новин «Українське телебачення і радіомовлення». Під час навчання в аспірантурі активно займався громадсько-політичною діяльністю, перебував на посадах: організатора, помічника-консультанта, координатора, наукового консультанта в громадських організаціях та політичних партіях. У 2007-

2008 роках працював аналітиком у ВГО «Форум молодих лідерів України. У

2011 р. — нау­ковий співробітник Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України». Автор понад 30 наукових публікацій, учасник міжнародних конференцій та форумів.

Заступник голови всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Все­українська асоціація громад», голова Асоціації об’єднаних територіальних громад «Інститут кооперації і місцевого самоврядування» (ІКОМІС). 

2019 рік – заступник голови Паланської ОТГ. 

2020 рік – голова Монастирищенської РДА.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.