Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Олімпійці ростуть на Осташівці

admin

22-07-2021

34

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Нині вона представляє Київ­ську область, але перші «кроки на воді» зробила в Умані на Осташівці, будучи вихованкою Уманської ДЮСШ. Тренував її з дитинства Володимир Іщенко. Завжди підтримувала мама і її роль у цій перемозі Юлія вважає дуже значною. 

Висвітлюючи «спринтерську битву за Токіо» байдарок-одиночок на дистанції 500 м, галузевий сайт Федерації каное України розповідає, що Юлія Юрійчук в спринті відразу заявила про серйозність своїх намірів, вигравши свій заїзд, де було ще дві претендентки — Інна Грищун і Наталія Докієнко, і завоювавши таким чином пряму путівку у фінал, де на п’ять путівок в олімпійську збірну претендували вісім спорт­сменок.

Все вирішилося на фініші (час проходження етапу): 
Марія Повх ─ 2.41,06 
Анастасія Тодорова ─ 2.43,93 
Людмила Кукліновська  ─ 2.44,98 
Юлія Юрійчук ─ 2.45,17
Марія Кічасова-Скорик ─ 2.46,70 
Діана Танько ─ 2.47,51 
Інна Грищун ─ 2.47,68 
Анастасія Горлова ─ 2.48,42 

Отже, квитки на «поїзд до Токіо» отримали дві учасниці Ріо-2016 в особі Повх і Тодорової, а також три дебютантки — Кукліновська, Юрійчук і Кічасова-Скорик. Танько — запасна.

Для Юлії це взагалі була перша медаль в олімпійських видах в одиночці у національних змаганнях серед «дорослих». 

─ Я дуже здивована, ─ відзначила Юлія в інтерв’ю прес­службі ФКУ. ─ Так, я очікувала на гарний результат, але він перевершив мої сподівання. Також здивовані і мій тренер Юрій

Чичкан, з яким я проводила підготовку, і мої близькі. Так, я планувала потрапити в першу п’ятірку, але вийшло навіть краще.

— Напевно такому результату сприяла гарна робота на зборах?

─ Так я дуже вдячна Юрію Олександровичу за підготовку, яку ми пройшли в Україні, а працювали ми в Обухові, Тисовці, Вінниці і Доб­ротворі. Взагалі, більшу частину
своєї підготовки упродовж своєї кар’єри проводила саме в Україні, і це, на мій погляд, стало запорукою успішного виступу, і саме зараз я, так би мовити, дозріла до потрапляння в олімпійську збірну.

— Так, ви у складі команди на Токіо-2020, але напевно мрієте про олімпійську медаль…

─ Так, дійсно. Це, мабуть, мрія багатьох спортсменів. Вище вже нікуди. Тож працюватимемо і намагатимемося потрапити на олімпійський п’єдестал.

За підсумками Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської визначилися веслувальники, які візьмуть участь в європейській кваліфікації на Олімпійські ігри, яка відбудеться в Сегеді (Угорщина) 12─13 травня. Підготовка до олімпійського відбору пройде на базі в Обухові. Остаточний склад учасників збірної Украї­ни, які візьмуть участь в Кубку світу Сегеді (14-16 травня) стане відомий найближчим часом.

(Джерело: УманьNews.City) Фото: ФКУ

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.