Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Уманська регата

admin

27-07-2021

22

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

За Кубок України змагалися спортсмени від 35 до 70 років і старші з усієї України. Як зазначається в регламенті змагань, за результатами регати будуть відібрані кандидати до збірної команди України для участі в чемпіонаті світу. Вже вдруге ці змагання проходять на водно-спортивній базі Уманської ДЮСШ. Керів­ниц­тво проведення змагань здійснює Мінмолодьспорт, Асоціація ветеранів спорту України та Федерація каноє України, Черкаська ОДА. 

Унікальність «Уманської регати» полягає в тому, що вона на 100% ініційована і організована уманчанами ― випуск­никами веслувального відділення Уманської ДЮСШ різних років.

Уманчани також є активними учасниками і призерами регати. 

Спортсмени змагалися на дистанціях 200, 500 та 1000 мет­рів в індивідуальній та командній першості. 

Бронзовий призер «Уманської регати», перший віце-президент Федерації каное України, президент Ukrainian Dragon Boat Federation UDBF Валерій Моргун подарував вихованцям

Уманської ДЮСШ сучасні весла для тренувань. «Дуже хочу, щоб цей подарунок став у нагоді юним спортсменам, з яких у майбутньому виростуть чемпіони України, Європи, світу,

Олімпійських ігор та й взагалі — гідні спортсмени та достойні люди. Мені дуже подобається веслувальний канал в Умані і я високо ціную вклад небайдужих спортсменів-ветеранів, які декілька років поспіль працюють над облаштуванням дистанції. Й надалі допомагатиму спортсменам, адже розумію, що хороший спортивний інвентар не може коштувати дешево», — зазначив Валерій Моргун.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.