Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 64
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Уманський район — чемпіон

admin

26-07-2021

43

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Збірну команду Уманського району очолював голова Уманської районної ради Віталій Олійник. Цьогоріч понад 100 учасників взяли участь у змаганнях із футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Самовіддано боролася за перемогу команда волейболістів Уманського району, зайнявши у фінальному матчі перше місце. Склад команди: Володимир Дем’янчук, депутат Уманської районної ради; Анатолій Кисіль, депутат Бабанської селищної ради; Володимир Бурлуцький, заступник голови Жашківської міської територіальної громади; Денис Курко, Олександр Косенюк,  Геннадій Онищук, депутати Жашківської міської ради; Петро Ремінний, депутат Маньківської селищної ради.

За честь нашого району з футзалу боролися Богдан Сокур, заступник голови Уманської районної ради та Віталій Паламарчук, депутат Уманської районної ради; Сергій Вусик та

Вадим Брунь, депутати Жашківської міської ради; В’ячеслав Кравчук, депутат Христинівської міської ради; Володимир Сушкета, депутат Паланської сільської ради. Футболісти нашої команди посіли третє місце.

Активною була боротьба між тенісистами. За перемогу змагалися депутат Паланської сільської ради Володимир Сушкета, який за результатами гри завоював перше місце серед чоловіків, та староста села Сабадаш Галина Янчук, яка виборола третє місце серед жінок.

У змаганнях із шахів команду району представляла староста села Краснопілка Тетяна Усатюк, яка зуміла досягти  результату другого місця серед жінок. 

Своє мистецтво гри в шашки показала депутат Іваньківської сільської ради Альона Заїчко, яка завоювала перше місце серед жінок, та староста села Томашівка Анатолій Шевчук, який посів п’яте місце. 

За підсумками змагань з усіх видів спорту найбільшу кількість очок здобула збірна команда Уманського району. Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями в особистому заліку та кубками і дипломами в загальнокомандному заліку. З числа фіналістів буде сформовано команду, яка захищатиме честь Черкаської області на Всеукраїнській спартакіаді депутатів усіх рівнів.

(Джерело: Уманська районна рада) 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.