Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 65
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

В Умані змагалися «Дракони»

admin

27-07-2021

29

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Проведення таких змагань в Умані стало можливим після того, як минулого року президент Федерації України з веслування на човнах «Дракон», суддя міжнародної категорії Валерій Моргун відвідав Першу «Уманську регату», ініційовану і організовану уманчанами ― випускниками веслувального відділення Уманської ДЮСШ різних років. Тоді спільнокоштом учасників змагань було встановлено водні доріжки, за кошти міського бюджету було частково відремонтовано берегову зону і глядацький сектор. Цього­річ «Уманська регата» відбулася вже вдруге, а «Дракони» вийшли на Осташівську воду вперше. 

Окрім професійних веслярів, вперше «Драконів» приборкували 5 уманських екіпажів: змішані команди виставили уманські боксери, ветерани веслування, УАЛ, «Амарант» та збірна команда ветеранів АТО. Саме збірна Уманської міжрайонної спілки учасників АТО/ООС стала переможцем у змаганнях серед аматорів. 

Довідково: Човен-дракон або драгонбот — велике 20- або 10-місне каное, з головою та хвостом дракона. Попереду сидить барабанщик, який б’є у великий барабан, задаючи ритм веслярам. На кормі перебуває керманич. Історія цього виду спорту почалася більш як 2000 років тому в Китаї. Нині, за даними Азійської та міжнародної федерацій, у цьому регіоні світу налічується близько 150 мільйонів людей, що займаються і виступають у турнірах. 

(Джерело: Ukrainian Dragon Boat Federation)

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.