Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 67
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

10 СПОСОБІВ, ЯК ЗБЕРЕГТИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ В ПОГАНУ ПОГОДУ

admin

04-11-2021

42

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

— Включіть більше світла. Не економте у сірі дні, людині потрібно більше світла для хороших емоцій. 

— Додайте яскравих фарб в домашній інтер’єр. Надягніть яскравіший одяг,  у вазу поставте букетик осінніх квітів. 

— Використайте дощову погоду на свою користь: зробіть ті домашні справи, до яких раніше ніяк не доходили руки (посортувати речі, витерти пил, перебрати книги і т. д.). Подивіться пару серій улюбленого серіалу.

— Запросіть друзів, адже вони так само як і ви нудьгують вдома. Влаштуйте «чайні посиденьки», подивіться разом хороше кіно. 

— Купіть щось не дуже потрібне, але те, що вас порадує: шоколадку, нову чашку чи яскраві носки. Шопінг завжди був дієвими ліками від нудьги і не важливо, чи ви підете до магазину, чи замовите щось через Інтернет. 

— Погуляйте під дощем в гумових чоботах і з парасолькою ─ як в дитинстві. Що може бути веселіше, ніж радісно шльопати по калюжах і не думати про те, як це сприймуть оточуючі!

— Порадуйте себе шматочком тортика або морозивом. Приготуйте щось нове, цікаве і смачне власноруч, залучіть друзів чи родину до готування і поїдання. 

— Приділіть час улюбленому хобі і ви не помітите, як швидко пролетить час.

— Одягніться затишно і тепло. Якщо на вас якісний плащ, вам не страшний дощ. Якщо на вас теплий светр ─ вам не страшний холод. І настрій псуватися не буде.

— Посумуйте, або поностальгуйте під улюблену музику з чашкою запашного чаю. Подивіться старі фотографії і навіть якщо раптом захочеться поплакати ─ не страшно! Після того, як ви відпустите емоції, ваш настрій врівноважиться.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.