Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

5 горіхів, які заміняють ліки

admin

08-12-2021

25

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

—    Фундук. Містить масу вітамінів B і E, за рахунок чого зміцнює мозок і забезпечує гарну та пружну шкіру. До того ж, може зменшити ризик серцево-судинних захворювань. Фундук ефективний як засіб від пере­їдання.

—    Грецькі горіхи. Завдяки жирним кислотам омега-3 та омега-6, волоський горіх підтримує здоров’я кровоносних судин. Як смачна закуска з високим вмістом антиоксидантів сприяє концентрації уваги навіть у стресових ситуаціях.

—    Пекан. Мононенасичені та поліненасичені жирні кислоти, які містяться в цьому горіху, важливі для здоров’я серцево-судинної системи. Пекан позитивно впливає на рівень цукру в крові та артеріальний тиск, довше зберігає відчуття ситості.

—    Бразильський горіх. Відрізняється багатством селену. Клітини організму можуть використовувати мікроелемент для боротьби з вільними радикалами. Шкіра та щитовидна залоза також отримують користь від селену. Один або два горіхи достатньо, щоб повністю покрити щоденні потреби в цьому мікроелементі.

—    Фісташки. Ці горіхи знижують рівень холестерину та ризик раку, а також захищають серцево-судинну систему. У той же час фісташки – чудові помічники, коли справа стосується схуднення. До речі, що зеленіше горіх, то корисніше.

Джерело: zdorovia.com.ua

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.