Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 63
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Гімнастика для внутрішніх органів

admin

16-02-2022

22

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Всі вправи виконуються повільно та плавно, без ривків. Якщо якась вправа викликає біль або підвищення тиску, то краще її не робити. Виконувати комплекс рекомендується на рівній твердій поверхні, під голову потрібно покласти маленьку пласку подушку.

1 вправа

 

В положенні лежачи на спині зігніть ноги в колінах, повільно і плавно підтягніть зігнуті ноги до живота настільки близько, наскільки це можливо. Після цього також повільно та без різких рухів опустіть зігнуті ноги на підлогу. Робіть цю вправу від 5 до 10 разів, залежно від своєї фізичної форми.

2 вправа

 

В положенні лежачи покладіть руки на потилицю, але не робіть пальці у замок. Поперемінно підтягуйте протилежний лікоть до коліна, плавно опускаючи ноги вниз. Не тягніть потилицю руками. Виконати цю вправу 4-6 разів на кожну сторону.

3 вправа

Положення лежачи. Руки знову вільно лежать на потилиці. Плавно підтягніть обидві ноги до ліктів. Повільно поверніть ноги та голову у вихідне положення. Виконати вправу від 4 до 8 разів.

4 вправа

Ця вправа складніша за попередні. Її не варто робити людям старшим за 60 років і схильним до підвищеного тиску. Положення: лежачи на животі, ноги разом, руки вздовж тулуба. Повільно і плавно прогни корпус вгору, зведи, наскільки можеш, лопатки та повільно опустись у вихідне положення. Повторити 5-10 разів.

5 вправа

У положенні сидячи поклади руки під ребра на живіт. Дихай животом. Зроби глибокий вдих, випнувши живіт, а потім глибокий видих, злегка натиснувши під час видиху долонями на підреберну область. Повторити таке черевне дихання 5-12 разів.
 

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.