Сьогоднi
5 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 46
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Хочете змінити своє життя — змініть свої думки

admin

27-01-2022

19

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Важливо: незалежно від обставин, у яких ви знаходитеся в даний момент, невдалого досвіду в минулому, ви здатні виробити необхідний тип мислення для досягнення успіху в будь-якій області життя. Для цього потрібно лише змінити свої думки і в цьому допоможуть прості техніки.

Ствердження

Це найпростіша техніка, яка допоможе впливати на думки, а за ними ─ на життя. Протягом багатьох століть цей спосіб лежить в основі світових релігій  у вигляді молитов і мантр. Проговорюючи твердження, ви даєте установку мозку, якого роду думки йому створювати. Якщо Ви почнете промовляти твердження «Я успішна, творча особистість і в усьому мене супроводжує успіх», як приклад, то тоді мозок буде шукати підтвердження, які відповідають цим словам. Виберіть твердження, яке відповідає Вашим бажанням на сьогодні, і промовляйте його про себе або вголос.

Важливо знати:

1. Вибирайте твердження позитивні. Наприклад, ствердження «Я ніколи не запізнююсь» ─ хибне. Чому? Тому, що промовляючи таке твердження, підсвідомість чує «спізнююся ... спізнююся ... спізнююся ...». Варіант на кшталт «Я завжди пунктуальний і приходжу вчасно» ─ правильний й здатен допомогти усунути пагубну звичку. Акцентуйте увагу на тому, чого хочете, а не навпаки.

2. Твердження робіть короткими, як мантри, аби легко було їх повторити кілька разів протягом дня.

3. Якщо не знаєте де взяти хороші твердження, то візьміть їх у людини, яка досягнула успіху в цікавій для вас галузі життя. Перегляньте біографії людей, які є для вас прикладом, у них завжди можна знайти детальну інформацію про спосіб їх мислення.

Творча візуалізація

Психологи радять малювати життя, про яке мрієте, спочатку у своїй уяві. Картину слід зробити яскравою та деталізованою, так з’явиться більше шансів, що вона прийме бажану форму та стане вашою дійсністю. Творча візуалізація ─ популярна методика серед людей, що досягли омріяних вершин. 

Наприклад, Арнольд Шварценеггер регулярно уявляв собі, як виходить на сцену і йому присвою­ють титул «Містер Олімпія» задовго до того, як це стало його реальністю. 
Джим Керрі виписав собі чек на суму $10 млн «за надані акторські послуги», потім, він візуалізував, як отримує його. Згодом, до тієї дати, яка була вказана на чеку, Джим мав змогу з легкістю його монетизувати. 

Вчені проводили експеримент, у якому брали участь спортсмени світового класу. Їх поділили на 4 групи:

1 ─ на 100% займалася тільки фізичними тренуваннями

2 ─ на 75% займалася фізичними тренуваннями, на 25% ─ візуалізацією

3 ─ 50% на 50%

4 ─ 25% на 75%

Результати вразили: саме 4 група досягла максимального росту своїх спортивних показників. Всі ці приклади доводять силу сконцентрованих думок.
Мисліть позитивно й живіть тим життям, про яке мрієте!

Джерело: ukrrain

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.