Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 72
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Подорож — найкращий подарунок

admin

09-02-2022

18

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів
5 аргументів «за» подорож

1. Подорож найкращий спосіб боротьби з депресією. Навіть якщо грошей мало, навіть якщо часу немає ─ варто поїхати/піти в подорож. Це так званий «географічний спосіб» боротьби з депресією і хворобами. І допомагає відмінно ─ вже за два дні перебування в «іншому місці» симптоми депресії починають зникати, навіть після тяжкої втрати. 89% людей відчували себе набагато краще – і морально, і фізично. На 20 % знижувався ризик серцевого нападу ─ навіть завдяки зовсім коротенькій поїздці.

2. Під час поїздок відбувається оновлення в нейронах мозку, забувається погане, завантажуються нові враження. А подорож разом з близькими людьми подвійно цілюща. 

3. Це подарунок, який можна персоналізувати. Знаючи ритм життя та емоційний настрій коханої людини можна організувати тихий відпочинок на природі, справжнє спа, або навпаки ─ підняти рівень адреналіну у крові і зайнятись чимось екстремальним, на кшталт рафтингу.

4. Поєднання приємного з корисним. Подорож не обов’язково має бути у місця відпочинку. Можна подарувати своєму другові шанс побачити щось неочікуване, а може навіть вивчити те, чого він раніше не знав. І тут вибір просто необмежений ─ від екскурсійного туру до сусіднього містечка чи селища, до атмосферних відвідин Чорнобильської зони. У будь-якому разі, ви отримаєте нову інформацію, або корисний досвід.

5. Це хороший спосіб підтримати ваші стосунки. Неважливо, чи ми говоримо про романтичні стосунки, дружбу між двома людьми, компанію, що давно разом, чи робочий колектив. Спільні спогади — це те, що надихає і живить будь-який вид стосунків. А подорожі саме про це: про вміння розподіляти обов’язки, здатність вирішувати критичні моменти та радіти разом. 
Не дарма кажуть, що кожна подорож це маленьке життя. Тому  по можливості застосовуйте  «географічний спосіб» відновлення якомога частіше. Іноді і двох днів досить, щоб поліпшити свій стан. Клопоти подорожі забудуться, а враження залишаться на все життя.

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.