Сьогоднi
6 липня
2022 року

Зараз на сайті: Користувачі: 0 Гості: 70
Вхід на сайт   Реєстрація
Редакція газети "Уманська зоря" просить вибачення у наших читачів за неможливість випуску деяких номерів нашої газети у зв’язку з воєнним станом.

Пошук по сайту

Погода

Україна закупить ліки Pfizer для лікування COVID-19. Що про них відомо

admin

23-12-2021

31

Рейтинг: 0/5 - 0 голосів

Йдеться про інноваційний препарат «Паксловід» (PAXLOVID), розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час брифінгу.
Використання ліків дозволяє не допустити ускладнень у групах ризику.

«При призначенні «Паксловіда» протягом трьох днів після появи симптомів COVID-19 відбувається скорочення госпіталізацій або смертельних випадків на 89% та на 85%, якщо лікування починати впродовж перших 5 днів», — заявив Ляшко.

В інтерв’ю BBС News Україна Ляшко прогнозував, що Україна може отримати ліки однією з перших.

У вересні стало відомо, що Україна отримала перші ліки прямої дії від ковід — 20 тис. флаконів «Бамланівімабу» (Bamlanivimab) та 40 тис. флаконів «Етесевімабу» (Etesevimab). Їх доставили як гуманітарний вантаж від американських благодійників за сприяння посольства США в Україні.

Що відомо про «Паксловід»?

У листопаді американська компанія Pfizer заявила, що створена її фахівцями таблетка проти коронавірусу знижує на 89% ризик смерті й госпіталізації серед вразливих дорослих пацієнтів.

Клінічні випробування завершили достроково, оскільки початкові результати вже були дуже позитивні.
«Паксловід» (таку назву отримав препарат) призначений для людей похилого віку і тих, що мають вищий ризик важкого перебігу хвороби.

Велика Британія відразу ж замовила 250 тис. доз препарату Pfizer та ще 480 тис. доз інших ліків — від фармацевтичних компаній Merck Sharp & Dohme та Ridgeback Biotherapeutics (MSD).

Таблетки від Pfizer діють за принципом інгібітора протеази, що блокує фермент, необхідний вірусу для розмноження. Він працює трохи інакше, ніж таблетка Merck, яка вносить помилку в генетичний код вірусу.

Джерело: BBC  NEWS Україна

Коментарі ()

    Ви маєте авторизуватись, щоб залишити коментар.